Støt Vores forening hver gang du tanker med OK

Tilknyt kom og dans Haderslev i OK-app Log ind i appen, gå ind under punktet ”Mig”. Derefter trykker du på "Sponsorstøtte” vælg kom og dans Haderslev.

Vi har indgået en sponsoraftale med OK
Så du kan støtte Kom og Dans Haderslev, hver gang du tanker. Og vigtigst af alt, det koster dig ikke ekstra at støtte vores forening – OK betaler hele beløbet. Du støtter vores forening med 5 øre/liter – uanset om du bestiller et OK Kort eller betaler med OK-appen. Når nye kunder har tanket 500 liter indenfor et år, får vores forening en ekstra bonus på 200 kr.

Du kan støtte din kom og dans Haderslev, når du tanker hos OK. Faktisk kan både dit OK Kort, eller OK app, din elaftale og din mobilpakke give støttekroner i kassen hos klubberne. Du kan tilføje dit OK Kort i OK’s app, så støtter du sporten hver gang, du tanker med appen.

Bonus
Du kan tredoble støtten til din klub eller forening​, hvis du også har OK El og OK Mobil​.​​​​

Tilknyt kom og dans Haderslev i OK-app
Når du er logget ind i appen med din e-mail adresse, går du ind under punktet ”Mig”. Derefter trykker du på ”Sponsorstøtte” og vælger, hvilken forening du ønsker at støtte.

Ønsker at bruge OK kort
Bestil et OK Kort på www.ok.dk/lokalsporten.

Har du allerede et OK Kort? Så ring til OK på 70 10 20 33 og fortæl dem, at du gerne vil støtte Kom og Dans Haderslev nu. Og så sørger de for at ændre det.

Tank med OK App
Når du skal tanke, åbner du app’en, som vil vise dig, hvilken tankstation du er på. Derefter vælger du hvilken stander du ønsker at tanke fra, trykker din kode eller bruger fingertouch – og skubber pilen nederst fra venstre mod højre. Du kan derefter løfte pistolen og tanke.

Tilføj Ok app her:
OK appen og information kan ses her: Download app’en her